Instruktør
Camilla Ørberg
Charlotte lund Rasmussen
Christian Jensen
Christoffer Hinsby
Emil Mølholm Johansen
Emma Wiese
Emma Wiuff
Eva Amalie Kildebo
Fredrik Rosenqvist Nyvang
Janne Langhoff Rønnedal
Jeff Henckel
Johan Binderup
Josefine Nordskov Nielsen
Julie Kring Garly
Katharina Lind Andersen
Kim Hinsby
Laura Nørgaard Wiese
Mads Laakkonen
Marcus Vestergaard
Marcus Wismann
Patrick Pedersen
Phillippa Hallengreen
Sissel Bruun Jørgensen
Stig Ørberg
Susanne Johansson
Susanne Kaldahl
Thomine Maren Hansen
Hjælpeinstruktør
Anne Kirstine Frykman Kirk
Camilla Mortensen Skude
Camilla Ørberg
Daniel Islev-Noes
Emma Ahrenkiel Karløv
Emmali Baun
Jakob Islev-noes
Johan Binderup
Johs Henckel
Josefine Kreilgaard
Julie Kring Garly
Katrine Birch Jensen
Laura Nørgaard Wiese
Lucas Falk Bülow Møller
Magnus Flatau Larsen
Mathias Møller Højland
Mathilde Mantzius Mosegaard
Natacha Ørberg
Nicki Hansen
Phillip Zielinski
Rasmus Skelvig
Sigrid Brostrup Kristensen
Silke Bruun Jørgensen
Sissel Bruun Jørgensen
Theodor Bjerre Vestbjerg
Thomine Maren Hansen
William Marcher
Afkrydser
Instruktør Kommer
Aqua Pole (APG1) Begynder 4-5 år (Blæksprutte) (BL01) Begynder 4-5 år (Blæksprutte) (BL02) Begynder 4-5 år (Blæksprutte) (BL03) Begynder 4-5 år (Blæksprutte) (BL04) Begynder 4-5 år (Blæksprutte) (BL05) Begynder 5+ år (søhest 1) (S01H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S02H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S03H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S05H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S06H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S08H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S10H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S11H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S12H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S13H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S14H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S15H) Begynder 5+ år (søhest 1) (S16H) Begynder 5+ år (søhest 3) (S30H) Begynder 5+ år (søhest 3) (S31H) Begynder 9 år + (Søhest 1) (S04H) Begynder 9 år + (Søhest 1) (S07H) Begynder 9 år + (Søhest 1) (S09H) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F01R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F02R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F03R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F04R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F05R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F06R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F07R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F08R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F09R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F10R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F11R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F12R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F13R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F14R) Begynder/Let øvet (Frø 1) (F15R) Begynder/Let øvet (Frø 2) (F20R) Begynder/Let øvet (Frø 2) (F21R) Begynder/Let øvet (Frø 3) (F30R) Begynder/Let øvet (Frø 3) (F31R) Begynder/Let øvet (Frø 3) (F32R) Begynder/Let øvet (Frø 3) (F33R) Begynder/Let øvet (Frø 3) (F34R) Crawlhold (CH1) Fun2Move (FU2M) Gl. konkurrencesvømmere (GLK) Guldfisk (G01F) Guldfisk (G02F) Guldfisk (G03F) Guppier (Gup1) Guppier (Gup3) Haletudse 4-5 år med forældre (HA1) Haletudse 4-5 år med forældre (HA2) Haletudse 4-5 år med forældre (HA3) Haletudse 4-5 år med forældre (HA4) Haletudse 4-5 år med forældre (HA5) Haletudse 4-5 år med forældre (HA6) Krabbe (K1) Krabbe (K2) Krabbe (K3) Krabbe (K4) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV01) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV02) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV03) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV04) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV05) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV06) Let Øvet (Pingvin niveau 1) (PV07) Let øvet (Pingvin niveau 2) (PV20) Let øvet (Pingvin niveau 2) (PV21) Let øvet (Pingvin niveau 2) (PV22) Masters (Ma1) Minivandpolo 5år-9år (MVP1) Minivandpolo 5år-9år (MVP2) Motion i Vand (Mo1) Motion i Vand (Mo2) Reje (R1) Reje (R2) Reje (R3) Reje (R4) Reje (R6) Reje (R8) Svømning for autister 2-4 år (SPEC) Teenagehold (TH01) Triathlon 2 gange om ugen (2tri) Tweens (meget øvede) (TW3) Tweens (meget øvede) (TW4) Tweens (Øvede) (TW01) Tweens (Øvede) (TW1) Tweens (Øvede) (TW2) Udspring (Uds1) Ungdom (ung) Voksen (V1) Voksen (V2) Voksen (V3) Voksen (V4) Voksen (V5) Voksen Begynder (VB10) Voksen Begynder (VB11) Voksen Begynder (VB13) Voksen Let Øvet (VLØ1) Voksen Let Øvet (VLØ2) Voksen Let Øvet (VLØ3) Waterwalking (W1) Øvede (Sæl niveau 1) (SÆ1) Øvede (Sæl niveau 1) (Sæ2) Øvede (Sæl niveau 1) (SÆ3) Øvede (Sæl niveau 1) (SÆ4) Øvede (Sæl niveau 1) (SÆ5)
Afløser Instruktør
Anders Frandsen
Julie Laakkonen
Lizette Hofmann
Magnus Nygaard
Maria Nyvang
Matilde Gandrup Nygaard